Ворскла на власному полі взяла повноцінний реванш у Кривбасу

19.05.2023 17:08

У межах 27-го туру УПЛ полтавська Ворскла здобула мінімальну перемогу над криворізьким Кривбасом

Фото vorskla.com.ua

У звітному матчі зустрічалися команди, які зберігали шанси на п’яту єврокубкову сходинку таблиці. Щоправда, для продовження погоні за Олександрією полтавцям і криворіжцям слід було набирати три очки.

Перший тайм пройшов практично без моментів. По перерві краще виглядала Ворскла, а на 62-й хвилині господарі забили — Степанюк головою замкнув подачу Бацули. Криворіжці до завершення зустрічі так і не зуміли відігратися.

Що цікаво, гра цих суперників у першому колі завершилася перемогою Кривбасу з аналогічним рахунком — 1:0.