Дніпро-1 здобув вольову перемогу і вирвався у лідери УПЛ

19.05.2023 16:05

Дніпро-1 не скидає обертів у боротьбі за чемпіонський титул Прем'єр-ліги України

Фото УПЛ

Сьогодні в Ужгороді у стартовому матчі 27-го туру чемпіонату України Дніпро-1 приймав Колос. Турнірна мотивація дніпрян була куди вищою, ніж у ковалівців і це відобразилося на кінцевому результаті.

Але по першому тайму цього сказати не можна було. Дніпряни виглядали інертними і контратаки гостей були куди гострішими, ніж млявий тиск підопічних Кучера. Один із таких контрвипадів і завершився голом Мякушка від саму завісу тайму.

Після перерви наставникові вдалося завести свій колектив і спочатку Довбик, а потім Сарапій двічі розписалися у воротах Фесюна – 2:1.

Після цього матчу Дніпро-1 набрав 64 очки і мінімум на кілька годин потіснив з першого місця Шахтар, який сьогодні грає з Вересом. У Колоса залишилося 33 пункти і він посідає восьму позицію.