Ворскла двічі відігралася в поєдинку з Металістом 1925

29.10.2023 17:15

У поєдинку 12-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла зіграла внічию з харківським Металістом 1925

Фото vorskla.com.ua

Обидві команди останнім часом забуксували, тож боротьба за три очки очікувалася вперта. Металіст 1925 вийшов уперед на 18-й хвилині, коли Сидоров успішно зіграв на добиванні. Ворскла могла відігратися в першому таймі, але після удару Кане м’яч влучив у поперечину.

Одразу по перерві господарі все ж забили — Корнієнко у штрафному з другої спроби переграв Мозіля. Полтавці мали можливості відзначитися ще, але своїми моментами не скористалися.

Наприкінці матчу команди обмінялися голами. Спершу Фарина обікрав Скляра перед лінією штрафного та потужно пробив під поперечину, а потім Мозіль після подачі Нестеренка відправив м’яч у власні ворота. Тож маємо результативну нічию — 2:2.