ЛНЗ перервав чорну смугу в чемпіонаті України

29.10.2023 15:00

ЛНЗ у матчі чемпіонату України з Оболонню зміг перервати неприємну серію

Фото УПЛ

Сьогодні на Центральному стадіоні в Черкасах ЛНЗ у поєдинку 12-го туру чемпіонату України приймав Оболонь. Підопічні Олега Дулуба чотири матчі поспіль не могли виграти, тож явно хотіли перервати цю малоприємну серію.

Після півгодинної розкачки господарі нарешті взялися до справи і на 29-й хвилині Хобленко віддав м'яч на дальню, а там Ковальов переправив його у ворота.

У другій половині зустрічі Шестаков подвоїв перевагу своєї команди, поставивши крапку у зустрічі – 2:0.