Володимир Єзерський: «Головне — результат, а якою ціною його буде досягнуто — інше питання»

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
1727
0 голосів
Володимир Єзерський: «Головне — результат, а якою ціною його буде досягнуто — інше питання»
Езерский-тизер
Фото fcdynamo.com

В ексклюзивному інтерв'ю КОМАНДІ1 колишній захисник збірної України Володимир ЄЗЕРСЬКИЙ розповів про свої очікування напередодні поєдинку плей-офф раунду Ліги чемпіонів Динамо — Бенфіка.

— Володимире Івановичу, чи є фаворит у парі Динамо — Бенфіка перед першим поєдинком, у Лодзі?

— Динамо випав дуже сильний суперник, найсильніший із усіх колишніх та можливих опонентів. Бенфіка — титулований клуб, багаторазовий учасник групового раунду Ліги чемпіонів. Лісабонці збалансовані у всіх лініях, мають багато індивідуально сильних виконавців. На нас чекає цікава гра. Динамо вже у нинішньому розіграші заробило певний досвід. І як показали матчі проти Фенербахче та Штурму, підопічні Мірчі Луческу перебувають у добрих фізичних кондиціях. Біло-сині виглядають організовано, тож до протистояння з Бенфікою українська команда має підійти у всеозброєнні. Прикро лише те, що через перебір жовтих карток, у першому матчі Динамо не допоможуть досвідчені Сергій Сидорчук та Денис Гармаш.

— У чому може бути козир Динамо у цій зустрічі?

— Збалансована гра в обороні зі швидким переходом в атаку. Фаворит пари — Бенфіка, але Динамо має тренера, який знає, як досягати результату в таких великих поєдинках. Після того, як було пройдено Фенербахче та Штурм, не хочеться зупинятися за крок до виходу до групового раунду Ліги чемпіонів. У бажанні кияни не повинні поступитися своєму супротивнику.

— Чи варто очікувати, що динамівці більшою мірою діятимуть від оборони?

— Тут багато що залежатиме від того, як розвиватимуться події на полі. Динамо вміє грати гнучко, тож я не став би говорити, що біло-сині окопаються біля свого штрафного майданчика. На першому місці стоїть результат, а якою ціною чи якою грою його буде досягнуто — інше питання.

— Досвід гри проти Бенфіки минулого року стане в пригоді біло-синім?

— Під керівництвом Мірчі Луческу до складу Динамо вливається група молодих футболістів. Так само, як це було і минулого року, тож такий досвід безцінний.

— Яким буде ваш прогноз на двобій у Лодзі?

— Вірю у те, що у першому матчі Динамо як мінімум не програє. Ну а перемога була б взагалі чудовим результатом.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Капітан Динамо: «Сварю себе, коли через емоції пропускаєш матч і підводиш команду»