Володимир Ковалюк: «Сподіваюся, що Петраков не помилиться у виборі, а підопічні його не підведуть»

Сьогодні збірна України проведе заключний поєдинок групового раунду Ліги націй. У польському Кракові підопічні Олександра Петракова будуть приймати футболістів Шотландії.

Володимир Ковалюк

Колишній гравець київського Динамо й донецького Шахтаря Володимир Ковалюк розповів, що може допомогти нашим футболістам узяти гору над британцями.

— Mені сподобалося, як після фіаско в пропущеному матчі із шотландцями Олександр Петраков провів масову ротацію в наступному протистоянні з вірменами, — сказав Володимир Ковалюк нашому кореспонденту Василю Mихайлову. — І думаю, що своїми діями в Єревані ті ж Олександр Тимчик та Данило Ігнатенко довели, що заслуговують на місце в старті й сьогодні. Як на мене, той же Артем Довбик нині виглядає переконливіше, ніж Роман Яремчук, у якого останнім часом явно збитий приціл. Саме настирливість Довбика на вістрі атаки може принести вагомі дивіденди в боротьбі з габаритними оборонцями британців.

Утім, останнє слово буде за Петраковим, хоча дуже шкода, що в Кракові не допоможуть Олександр Зінченко та Mикола Шапаренко, з їхнім умінням загострити ситуацію останнім пасом. Ще є певна невизначеність із кількома позиціями, проте я впевнений, що сьогодні на поле вийдуть ті, хто буде готовий стрибнути вище голови. Упевнений і в тому, що українська збірна, хоча й із мінімальною перевагою в рахунку, але таки схилить шальки терезів на свій бік. Цього буде цілком достатньо, аби випередити шотландців і повернутися до елітного дивізіону.

Едуард Цихмейструк: «Петраков не повинен підбирати особливі слова для підопічних. Це фінал!»

Лента новостей