Едуард Цихмейструк: «Петраков не повинен підбирати особливі слова для підопічних. Це фінал!»

Фото УАФ

У вирішальному матчі своєї групи Ліги націй збірна України зустрінеться із командою Шотландії. Лише перемога гарантує підопічним Олександра Петракова вихід до елітного дивізіону. Чи під силу виконати це завдання сайт zbirna.com поцікавився у колишнього півзахисника синьо-жовтих Едуарда ЦИХМЕЙСТРУКА.

— Едуарде, якщо матч у Глазго був більш принциповим для шотландців, то сьогоднішній — для України?

— Не згоден. Кожен матч для будь-якої команди є принциповим. Усі хочуть перемогти. Не думаю, що шотландці у голові тримали думки про плей-офф раунд відбору чемпіонату світу. Вони просто хотіли виграти. Такої ж думки дотримувалися й українці. Просто у британців цього бажання виявилося більше.

— Чи можна сказати, що така розгромна поразка тижнем раніше була свого роду непорозумінням?

— Уже в першому таймі були тривожні дзвіночки. Враження були не з приємних. Ми не могли нічого протиставити. Я не очікував насамперед такої кількості помилок від лідерів. Той самий Руслан Маліновський… Я не пам'ятаю від нього таких ігор. Спочатку було тривожно, а після перерви все підтвердилося, що це не день збірної України.

— Поєдинок у Єревані показав, що збірна України зробила висновки?

— Перший тайм, знов-таки, не вразив. У кількох моментах добре зіграв Андрій Лунін. Перед другим таймом не складалося враження, що збірна України може перемогти з рахунком 5:0. Проте синьо-жовті гнули свою лінію, а після третього м'яча вірмени самі здалися на милість переможця.

— У майбутньому матчі із Шотландією вирішується доля першого місця у групі. Цього разу бажання у наших футболістів буде надзвичайним?

— Є спортивний, змагальний інтерес. І хоч би яким престижним був турнір, виходячи на футбольне поле, завжди хочеться перемогти. Вірю, що наша команда пам'ятатиме про це. На мою думку, Олександр Петраков не повинен підбирати особливі слова перед цією зустріччю для своїх підопічних. Це фінал! Тим більше, що багато людей дивитиметься цей поєдинок, перебуваючи на передовій. Впевнений, що більшої мотивації для футболістів збірної України не потрібно.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей