Владислав Ванат: «У футболі мені ще є куди рости»

23.04.2024 16:02
Категории: Новини

Нападник київського Динамо Владислав Ванат прокоментував підписання нового контракту з клубом

Фото fcdynamo.com

Владислав Ванат пролонгував угоду з Динамо до літа 2027 року. Коментар футболіста збірної України із цього приводу наводить офіційний сайт біло-синіх.

— Дякую за привітання, контракт підписано на три роки. Я дуже радий продовжити співпрацю з рідним клубом, буду намагатися робити на футбольному полі все від мене залежне, щоб прославляти Динамо.

— Чи давно отримали пропозицію про продовження контракту? Чи довго над нею розмірковували, перш ніж погодитися?

— Були тривалі переговори, і їхнє успішне завершення — це результат роботи обох сторін. Задоволений, що нарешті це сталося.

— Чи радилися з кимось? До чиєї думки прислухалися?

— Певна група людей брала участь у цих переговорах — і все вийшло.

— Ви будете виступати за Динамо щонайменше протягом найближчих трьох років, які маєте плани на цей час, та які цілі ставите перед собою як командні, так і індивідуальні?

— Це особисте, не думаю, що про це варто говорити. Нехай залишиться таємницею.

— Оглядаючись на шлях, який ви пройшли, уперше дитиною одягнувши футболку київського Динамо, і донині, чи влаштовує вас те, як склалася ваша кар’єра?

— Мабуть, усі діти хочуть грати за Динамо, і я — не виняток. Усе життя мріяв грати в цій команді, і зараз у мене це виходить.

— Пропозиція про продовження контракту — це визнання ваших досягнень та заслуг, зокрема результативності?

— Вважаю, що кожен, хто виходить на футбольне поле, добросовісно виконує свою роботу, і за це отримує винагороду. Головне — не зупинятися.

— Один з ваших однолітків, Ілля Забарний, грає в англійській Прем’єр-лізі, а хтось, навпаки, загубився та не перебуває на виду. Чи відчуваєте внутрішнє задоволення від того, на якому рівні зараз перебуваєте ви?

— Якщо ти повністю задоволений чимось, то потрібно закінчувати із цією справою. Я ще не повністю задоволений, і як уже казав, у футболі мені ще є куди рости.

— Які ваші очікування від найближчих місяців до завершення сезону — клубного та у збірній?

— Звісно, хочеться, щоб сезон тривав якомога довше, хочеться поїхати на чемпіонат Європи та грати там за національну команду. Докладаю усіх зусиль в іграх за Динамо, щоб бути в обоймі на Євро у складі збірної.

Олександр Шовковський розповів про стан півзахисника збірної України

Лента новостей