Олександр Шовковський розповів про стан півзахисника збірної України

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
305
0 голосів
Олександр Шовковський розповів про стан півзахисника збірної України
шовк-динамо

Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував перемогу над житомирським Поліссям (3:0) у межах 25-го туру УПЛ

«Я завжди прагну, аби гравці максимально виконували наші домовленості, аби вони тактично правильно перебудовувались, технічно правильно виконували дії. Це такий процес, який просто не може бути абсолютно досконалим. Завжди є моменти, які можна покращувати. Але сьогодні нам дуже багато що вдавалося, і я дякую хлопцям за їхнє ставлення, мотивацію, дисципліну, яку вони протягом усієї гри демонстрували. Це приємні моменти, після яких ти отримуєш задоволення від тієї роботи, яку виконуєш. Тому я подякував гравцям за цю гру. Вони отримали вихідний день. Але в нас дуже насичений графік, тому ті, хто не брали участі в грі або вийшли на заміну, зараз, після гри, роблять невелику бігову роботу. Надалі команда збирається на базі, ми будемо готуватися до наступного матчу.

Попередня гра з Поліссям? Те, що відбулося в минулому, нас не цікавить. Ми розглядаємо кожного суперника з точки зору їхніх тактичних дій, взаємодій, переміщення, організації гри в обороні й атаці, виконання стандартних моментів. По цих показниках ми готуємось до кожного суперника окремо. А те, що було — це вже історія, вона залишиться з нами, хочемо ми цього чи ні. Але ми не можемо дивитися в минуле і хвилюватися з приводу тих подій, які вже відбулися. Ми прагнемо дивитися вперед, не стоячи спиною до свого майбутнього.

Як я казав раніше, Бражко захворів. На сьогоднішній день він навіть ще не приступив до тренувань. Але його стан більш-менш стабілізувався, тож я сподіваюсь, що з вівторка він уже почне готуватися. Щоправда, поки не знаю, в якому режимі, — індивідуальному чи з командою. Буде видно, забігати вперед поки немає сенсу», — цитує Олександра Шовковського офіційний сайт Динамо.

Минай і Рух видали бойову нічию в чемпіонаті України