Віталій Миколенко взяв участь у гарячому міському дербі проти Ліверпуля: що наробив гравець збірної України

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
346
Виталий Миколенко 5

У 9-му турі англійської Прем’єр-ліги Евертон захисника збірної України на Енфілд Роуд бився з Ліверпулем у гарячому міському дербі.

Українець традиційно вийшов у стартовому складі і доволі активно протистояв на своєму фланзі то Мохамеду Салху, то Тренту Александеру-Арнольду, то Домініку Собослаї.

Ще в першому таймі його команда залишилася у меншості: за дві жовті картки з поля було вилучено правого бека Ірисок Ешлі Янга.

По перерві Ліверпуль посилив натиск і добився перемоги — 2:0. Обидва голи на рахунку Салаха (один — з пенальті). Цікаво, що другий гол з гри єгиптянин забивав вже тоді, коли Миколенка замінили на 87-й хвилині.

Маючи на рахунку сім очок, «Евертон» посідає 16-те місце в турнірній таблиці АПЛ.