Віталій Миколенко відзначився забитим м'ячем в чемпіонаті Англії

04.11.2023 19:04

Український захисник Віталій Миколенко відзначився забитим м'ячем у матчі Евертону з Брайтоном

Евертон Віталія Миколенка у домашньому матчі 11-го туру чемпіонату Англії приймав Брайтон. Українець вийшов у стартовому складі «ірисок» і відіграв увесь матч.

На 7-й хвилині Миколенко зумів влучним ударом відкрити рахунок у зустрічі. Однак для перемоги цього не вистачило. Під завісу матчу Ешлі Янг зрізав м'яч у власні ворота – 1:1.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 11 тур

Евертон – Брайтон – 1:1 (1:0)

Голи: Миколенко (7) – Янг (84, автогол).

Водночас команда Іллі Забарного зазнала в цьому ж турі просто нищівної поразки. Борнмут на виїзді у матчі з Манчестер Сіті провалився повністю – 1:6.

Забарний відіграв увесь матч, але нічим не допоміг своїй команді.

Манчестер Сіті – Борнмут – 6:1 (3:0)

Голи: Доку (30), Сілва (33, 84), Аканджі (37), Фоден (64), Аке (88)  – Сіністерра (74).

У англійському Чемпіоншипі Назарій Русин відіграв зі старту 56-ть хвилин за Сандерленд проти Суонсі. Ні він, ні його партнери, ні суперники, забитими м'ячами не відзначилися.