Віталій Миколенко назвав найважливіший для нього чинник у матчі з Вірменією

25.09.2022 16:33

Захисник англійського Евертона і збірної України Віталій Миколенко прокоментував перемогу над Вірменією (5:0)

Фото УАФ

Учора, 24 вересня в Єревані в матчі Ліги націй-2022/2023 збірна України розгромила команду Вірменії (5:0).

Захисник англійського Евертона Віталій Миколенко відграв увесь поєдинок, після чого висловив свої думки щодо зустрічі.

«Перші хвилини матчу були дуже важкими для нас, але ми впоралися і результат на табло. Важливим був саме перший забитий м'яч і я дуже радий за Сашу Тимчика. Перед нами стояло завдання – замикати дальню стійку, він там опинився і спрямував м'яч у сітку. Радий за нього – гол плюс пас. На мою думку, він сьогодні відпрацював на всі 120 відсотків.

У другому таймі важливо було забити другий м'яч, щоб трошки заспокоїти гру. Але для мене, як захисника, найважливіше, коли ти виграєш 1:0, зіграти надійно в обороні. Я вважаю, що ми відіграли у захисті добре і якщо б навіть більше не забили, навряд чи пропустили би. 1:0 – це теж три очки. Сил сьогодні на полі я залишив багато, але за збірну по-іншому ніяк. Відчуваю себе не так ідеально, як хотів би, але в цілому добре.

Сьогодні в нас буде переліт до Кракова, де ми пройдемо відновлювальні процедури і почнемо готуватися до матчі із Шотландією», – сказав Віталій Миколенко.

Нагадаємо, що поєдинок 6-го туру групового раунду Ліги націй між збірними України та Шотландії відбудеться 24 вересня в Кракові. Початок зустрічі – о 21.45 за київським часом).