Віталій Миколенко напередодні матчу розповів про стан нинішньої збірної Шотландії

21.09.2022 14:03

Захисник збірної України Віталій Миколенко висловив свою думку щодо сьогоднішнього поєдинку Ліги націй проти Шотландії

Фото УАФ

Учора ввечері національна команда України напередодні матчу Ліги націй-2022/2023 з Шотландією провела тренування на стадіоні Хемпден Парк в Глазго. Прийдешній поєдинок прокоментував захисник англійського Евертону Віталій Миколенко, який пропустив заняття через мікроушкодження.

«Мабуть завтра не зможу допомогти хлопцям, адже й зараз не приймаю участі у тренуванні і до матчу не готуюся. Відчув дискомфорт під час останнього поєдинку чемпіонату Англії, а сьогодні лікарі провели дослідження і сказали, що все більш-менш добре, але треба трохи почекати. Якщо візьмуть тренери, буду готуватися до наступних зустрічей. 

Зараз у нас дуже багато травм, дискваліфікований Забарний та ще й вчора отримав ушкодження Віктор Коваленко. Але у розпорядженні тренерського штабу 24 гравці, тож на кожну позицію є два-три хороших виконавці. Тому, вважаю, не буде великої проблеми із замінами для Зінченка, Бущана чи Шапаренка. Ми всі одна сім'я, одна команда, одже повинні впоратися з проблемами. 

За чотири місяці, які пройшли після нашого поєдинку у червні, я не думаю, що збірна Шотландії зазнала суттєвих змін. Хіба що у гравців стало більше ігрової практики. Знаю, що не буде Ендрю Робертсона, але, чесно кажучи, за усіма гравцями суперника я не слідкую. Однак зазначу, що мій партнер по Евертону Натан Паттерсон у дуже хорошій формі.   

Перед відбуттям до збірної, коли я травмувався, саме він віддавав мені передачу. Паттерсон сказав, що це така тактика перед нашою грою. Трохи пожартували – ми обидва в хорошому настрої. 

Завтра буде важкий матч, але є ще й Вірменія, з якою теж на виїзді буде непросто. Після перельоту та ще й на третій день після поєдину з Шотландією. Але повторю ще раз – у нас 24 гравці і всі вони будуть готові на сто відсотків», – сказав Віталій Миколенко.

Нагадаємо, що поєдинок Ліги націй між збірними Шотландії та України відбудеться сьогодні в Глазго на стадіоні Хемпден Парк. Початок зустрічі о 21.45.

Андрій Лунін прокоментував останні успіхи Реалу

Лента новостей