«Він нас витягнув за вуха»: Левченко назвав героя збірної України у переможному матчі зі Словаччиною

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
178
1 голос
Євген Левченко. Фото: Google
Ексгравець збірної України Євген Левченко поділився враженнями від перемоги національної команди над Словаччиною на чемпіонаті Європи-2024 з футболу.

Збірній України за перемогу над Словаччиною варто подякувати воротарю Анатолію Трубіну. Про це заявив колишній гравець української команди Євген Левченко.

«Думаю, у першому таймі придивлялися, як нам треба грати. Дивилися, як треба оборонятися. Бо Словаччина дуже добре грала у першому таймі. Якби не Трубін – ми б зараз так не раділи. Бо після 0:2 або 0:3 сумніваюся, що ми б повернулися до такого рахунку. Тому треба подякувати Трубіну, що він провів дуже шикарний матч. Як він нас витягнув за вуха.

Для мене разом з Яремчуком – це герої матчу. Мені здається, ми почали спокійно грати, дуже придивлятися. Кілька помилок були дзвіночками, а ця помилка з перельотом м’яч та логічний гол словаків – було дуже неприємно», — зазначив Левченко.

Ексфутболіст відзначив, що перші 30 хвилин українці невпевнено грали проти Словаччини.

«Два контрастні тайми. Перші 30 хвилин ми грали невпевнено. Але потім ми включилися – це каже, що в нас все це є, але треба діставати з глибини», — сказав ексфутболіст в інтерв'ю Трибуні.

Нагадаємо, збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною (2:1) у другому турі ЧЄ-2024.