П'ята поразка поспіль! Вихід Михайла Мудрика різко загострив гру Челсі, але не врятував сам матч

26.04.2023 23:37

Український вінгер Михайло Мудрик відіграв другий тайм за Челсі у поєдинку чемпіоната Англії

Челсі Михайла Мудрика у 33-му турі на домашньому полі зустрічався з Брентфордом. Українець не потрапив до стартового складу, але з'явився на полі відразу по перерві, коли господарі поступалися 0:1.

Наш співвітчизник був дуже активним і запам'ятався кількома гострими проходами по флангу та навісами у штрафний майданчик гостей. Однак, до бажаного голу вони не призвели, а от обрізка Мудрика спричинила контратаку, яка завершилася другим забитим м'ячем у ворота Челсі.

В результаті підопічні Френка Лемпарда програли вп'яте поспіль – 0:2. Після цього матчу у Челсі 39 очок і команда посідає 11-те місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 33 тур

Челсі – Брентфорд – 0:2 (0:1)

Голи: Аспілікуета (37, автогол), Мбемо (78).

Олександр Зінченко на другому місці в унікальному списку гравців АПЛ: неймовірний показник гравця збірної України