Відома дата початку нового розіграшу УПЛ: важливі деталі

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
1014
0 голосів
Відома дата початку нового розіграшу УПЛ: важливі деталі
упл-лого

Старт нового розіграшу чемпіонату України заплановано на 23 серпня

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт озвучив дату старту нового сезону в УПЛ. Матчі проводитимуться на території України, без глядачів. Під час повітряних тривог поєдинки зупинятимуться.

«Чемпіонат України з футболу стартує 23 серпня — у День Державного прапора.

Домовилися напрацювати разом із Українською асоціацією футболу, Міноборони, МВС, Мінекономіки, Нацполіцією, ДСНС, обласними та Київською міською військовими адміністраціями Порядок організації та проведення змагань в умовах воєнного стану. Поки узгоджуємо деталі, можу сказати точно: матчі проводитимуться на території України, без глядачів, із дозволу місцевих військових адміністрацій та з обов’язковим дотриманням усіх правил безпеки.

Безпека — передусім!

Біля стадіонів обов’язкова наявність облаштованого за всіма стандартами місця для укриття. Під час повітряних тривог матчі зупинятимуться — футболісти, тренери й весь штат мають оперативно пройти до укриття. Обов’язкова присутність представників місцевих військових адміністрацій, бригад медиків і ДСНС.

Відновити великий футбол, як і інші національні першості, в Україні дуже важливо. Ми продовжуємо змагатися і вболівати. Продовжуємо боротися і перемагати. Попри все, український спорт і волю до перемоги на всіх фронтах не зупинити. Міцно стоїмо на спортивному фронті.

Постійно доводимо, що українці — нація переможців!» — написав Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook.

Вячеслав Грозный: «Я бы повременил с началом чемпионата»