Верес розгромив Металіст 1925 у Кубку України: невдалий дебют ван Леувена

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
153
1 голос
Боротьба Імерекова та Гайдучика. Фото: ФК Металіста 1925
Харківський Металіст 1925 зустрівся з рівненським Вересом у рамках третього попереднього етапу Кубка України сезону-2024/25 років. Перемогу здобув клуб УПЛ – 4:0.

Перед звітним матчем у харківської команди змінився головний тренер: очолив відомий нідерландський фахівець Патрік ван Леувен.

Рівненська команда здивувала суперника двома швидкими голами, які і вирішили долю зустрічі. Спочатку відзначився Луан, а через три хвилини Степанюк подвоїв рахунок.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ МЕТАЛІСТ 1925 – ВЕРЕС

У другому таймі гри Гайдучик скористався грубою помилкою захисника харківської команди Кравця, забивши третій гол. А наприкінці зустрічі Станіслав Шарай встановив остаточний рахунок – 4:0.

• Свій наступний матч Металіст 1925 зіграє 1 вересня: у рамках 4 туру Першої ліги на виїзді зіграє з командою ЮКСА.
  • Верес 26 серпня на виїзді зіграє з ковалівським Колосом: гра 4 туру УПЛ розпочнеться о 18:00.

Кубок України-2024/25

Третій попередній етап тур, 22 серпня

Металіст 1925 – Верес – 0:4

Голи: Луан, 7; Степанюк, 10; Гайдучик, 67; Шарай С., 90

• Матчі 1/8 фіналу Кубка України 2024/25 мають відбутися у жовтні 2024 року. Наступні стадії пройдуть у 2025 році.
  • Фінал турніру заплановано на 14 травня. Місто проведення фінального матчу має визначити Виконком УАФ.