В Європі оцінили гру українців Яремчука та Луніна у матчі Валенсії з Реалом: всі подробиці

04.03.2024 09:03

Знамениті статистичні портали оцінили гру українських футболістів Валенсії та Реалу в очному протистоянні команд в межах 27-го туру іспанської Ла Ліги (2:2).

Нападник Кажанів Роман Яремчук, що відзначився забитим м’ячем, за версією WhoScored, з балом 7,4 взагалі став найкращим у складах обох команд!

SofaScore був скромнішим, виставивши форварду збірної України 7,3 бали, що стало кращою оцінкою у господарів (разом з Уго Дуро та Франком Пересом) та другим балом на дві команди (вище оцінили лише Вінісіуса Жуніора — 7,8).

За 56 хвилини, що Роман провів на полі, окрім голу, він встиг 22 рази доторкнутися до м’яча, віддати 9-ть з 14-ти точних передач (влучність — 64%), здійснити один успішний дриблінг, одне перехоплення і один відбір, заробити на собі один фол та одного разу сфолити.

Щодо Андрія Луніна, то від WhoScored воротар Реалу отримав 6,7 балів (третя оцінка в команді), а від SofaScore — 7 (шоста оцінка у Вершкових). За 90 з гаком хвилин українець здійснив три сейви, віддав 25-ть з 27-ми точних передач (влучність — 93%), віддав один з трьох точних довгих пасів та виграв одну повітряну дуель.