В матчі чемпіонату Іспанії Яремчук зустрівся з Луніним: один українець зіпсував настрій іншому (відео)

03.03.2024 08:01

Український форвард Валенсії Роман Яремчук забив українському воротареві Реала Андрію Луніну

В домашньому матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії Валенсія на Местальї приймала Реал Андрія Луніна. Обидва українці знайшли собі місце у стартових складах своїх команд, але Роман відіграв 57 хвилин, а Андрій увесь матч.

На 30-й хвилині Яремчук скористався помилкою Карвахаля, вийшов сам на сам з Луніним і, обігравши Андрія, спокійно забив свій третій м'яч за Кажанів.

ВІДЕО

Зрештою, Валенсія мала перевагу у два м'ячі, яку вона, тим не менш, не змогла втримати – 2:2.

Реал набрав 66 очок і лідирує у чемпіонаті Іспанії, а Валенсія з 37-ма пунктами йде на 9-му місці в турнірній таблиці.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 27 тур

Валенсія – Реал – 2:2 (2:1)

Голи: Дуро (27), Яремчук (30) – Вінісіус Жуніор (45+5, 76).

На 90+9 хвилині вилучений Беллінгем (Реал) – пряма червона картка (за межами поля).

Тренер Арсеналу зробив конкретну заяву щодо здоров’я Зінченка: неочікуваний поворот