Український воротар Бенфіки справді начудив у матчі Ліги чемпіонів: безжальні докази з Європи (відео)

21.09.2023 12:02

Знаменитий та авторитетний статистичний портал WhoScored оцінив дії воротаря Бенфіки Анатолія Трубіна у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів проти Зальцбурга (0:2).

Наш футболіст, який вже на другій хвилині зустрічі привіз пенальті та хапнув жовту картку, отримав від спеціалістів оцінку 5,9. Гірший бал у складах обох команд вліпили лише одному гравцю — Антоніо Сілві з Бенфики, який вже на 13-й хвилині отримав червону картку і також привіз у ворота господарів 11-метровий.

Щодо оцінки нашому хлопцю: все справедливо. Трубін помітно нервував і одного разу (не враховуючи вже згаданий фейл, дуже грубо помилився на виході.