Український півзахисник став справжнім героєм матчу Кубку Польщі (відео)

03.11.2023 15:01

Український півзахисник Владислав Кочергін відзначився голом і результативною передачею в матчі Кубку Польщі

Фото rakow.com

Вчора Ракув Владислава Кочергіна у матчі 1/16 Кубку Польщі зіграв на виїзді з ЛКС Лодзю. Українець вийшов у стартовому складі гостей і відіграв до останньої хвилини.

Основні події у матчі розгорнулися вже у додатковий час і головним героєм став саме Кочергін. На 109-й хвилині наш співвітчизник вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок у зустрічі. А на 120-й хвилині Кочергін результативно асистував Ледерману – 2:0.

Відзначимо, що на 117-й хвилині Кочергін заробив ще й жовту картку, а з 100-ї хвилини Лодзь грала удесятьох.