Гол українського півзахисника приніс перемогу його команді в Лізі чемпіонів (відео)

11.07.2023 22:57

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін відзначився забитим м'ячем в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

Фото rakow.com

Ракув Владислава Кочергіна в першому поєдинку 1-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів в Ченстохові приймав естонську Флору. Український півзахисник вийшов на поле у стартовому складі господарів і відіграв увесь матч.

Перший тайм наш співвітчизник провів не надто активно, а вже на 52-й хвилині мав хороший шанс відзначитися. Однак його удар неймовірним сейвом блокував голкіпер естонців.

Тим не менш, за дві хвилини Кочергін все ж забив, прокинивши м'яч повз воротаря суперника метрів з 20-ти за допомогою рикошету – 1:0.

Цей гол залишився єдиним у зустрічі.

Ліга чемпіонів. 1 кваліфікаційний раунд. Перший матч

Ракув (Польща) – Флора (Естонія) – 1:0 (0:0)

Гол: Кочергін (54).

Матч-відповідь відбудеться 18 липня у Таллінні.

Футбольна Олімпіада для України. Кількість суперників збірної України збільшилася: що вже відомо