Український легіонер допоміг своїй команді виграти серію пенальті (відео)

02.11.2023 16:02

Український захисник Максим Таловєров допоміг австрійському ЛАСКу пробитися у чвертьфінал національного Кубку

Фото УАФ

В 1/8 фіналу Кубку Австрії ЛАСК на виїзді грав із Капфенбергом. Основний і додатковий час пройшли без голів, а в серії пенальті перемогли гості — 6:5.

Максим Таловєров з’явився на полі після першого тайму. Захисник чорно-білих бив четвертим у команді в серії пенальті, і зі своїм завданням упорався без проблем.

Нагадаємо, наш легіонер належить празькій Славії, а за ЛАСК виступає на правах оренди з початку року. У поточному сезоні Таловєров відіграв 12 матчів у всіх турнірах.

Також Максим улітку допоміг молодіжній збірній України пробитися до півфіналу Євро-2023 (U-21) та здобути путівку на Олімпіаду-2024.

Два футболісти збірної України дізналися свою долю в Англії: все вирішиться уже в грудні