Український день в англійській Прем’єр-лізі: дербі та справжня драма Віталія Миколенка

02.03.2024 19:28

В межах 27-го туру англійської Прем’єр-ліги Брентфорд півзахисника молодіжної збірної України Єгора Ярмолюка приймав Челсі вінгера нашої національної команди Михайла Мудрика, а Евертон Віталія Миколенка вдома бився з Вест Гемом.

У Лондоні українець у складі гостей вийшов на заміну на 71-й хвилині, а в складі господарів — на 87-й. Сам же матч закінчився бойовою нічиєю — 2:2.

Наразі Сині з 36-ма очками посідають 11-те місце турнірної таблиці елітного дивізіону чемпіонату Англії, а Бджоли, маючи в активі 26 пунктів, — 15-те.

А в Ліверпулі, де Миколенко провів повний матч, розігралася справжня драма. У першому таймі Бету за рахунку 0:0 не реалізував пенальті у складі гостей. По перерві той же Бету вивів-таки Ірисок уперед, але гості у відповідь забили тричі та виграли поєдинок — 3:1. Головне, що два голи Молотобіці провели вже у компенсований час...

Маючи 25 пунктів, команда українця посідає 16-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.