Українець Роман Безус за один тайм перевернув догори дригом ситуацію в матчі своєї Омонії (відео)

10.02.2024 10:02

У 24-му турі чемпіонату Кіпру Омонія українського півзахисника Романа Безуса вдома приймала Анортосіс і наш хлопець став справжнім героєм поєдинку.

Після першого тайму господарі горіли — 0:1. І тут на заміну вийшов Безус. Спочатку він розігнав атаку, коли Омонія відігралася, а потім подав кутовий, після якого було забито другий м'яч. Вишнею на торті став гол Романа на 73-й хвилині, що поставив крапку у зустрічі — 3:1.

Наразі українець є найкращим бомбардирлм своєї команди, маючи на рахунку 11 забитих м'ячів у всіх турнірах цього сезону. Також він лідирує за асистами з 8-ма результативними передачами.

З 45-ма балами Омонія посідає четверту сходинку в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Кіпру.