Українець Лунін в матчі проти Барселони: помилка, майже гольовий пас, сейви та драма у фіналі (відео)

22.04.2024 08:06

Український голкіпер Реала Андрій Лунін двічі капітулював у фірмовому іспанському Ель Класіко.

Вчора Реал Андрія Луніна в домашньому матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії приймав Барселону. Наставник мадридців Карло Анчелотті на Ель Класіко знову довірив місце в стартовому складі українському голкіперу.

Однак, на відміну від поєдинку з Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів, цього разу Лунін зіграв не так вражаючи. Вже на 6-й хвилині після подачі кутового Андрій помилився на виході і Крістенсен ударом головою відкрив рахунок.

Потім українець зробив кілька непоганих сейвів, однак на 69-й хвилині знову пропустив.

Через 10 хвилин Андрій міг записати на свій рахунок перший асист в Реалі, але Вінісіус запоров блискучий момент, коли Лунін довгим пасом вивів його сам на сам с Тер Стегеном.

На щастя для українця, інші його партнери в атаці зробили свою справу добре і Реал переміг з рахунком 3:2. Мадридці, що лідирують в турнірній таблиці Ла Ліги, набрали 81 очко і випереджають другу Барселону вже на 11 пунктів.

ВІДЕО

Іспанська Ла Ліга. 32 тур

Реал – Барселона – 3:2 (1:1)

Голи: Вінісіус (18, з пенальті), Васкес (73), Беллінгем (90+1) – Крістенсен (6), Лопес (69).

Сергій Ребров: «У збірній лише 23 місця, гравці повинні максимально підготуватися»