Сергій Ребров: «У збірній лише 23 місця, гравці повинні максимально підготуватися»

20.04.2024 16:02

Головний тренер збірної України Сергій Ребров завітав до розташування київського Динамо

Фото fcdynamo.com

Нещодавно коуч національної команди Сергій Ребров відвідав одне з тренувань Динамо. Також головний тренер синьо-жовтих відповів на запитання клубних ЗМІ. Його слова наводить офіційний сайт киян.

— Ваш візит на базу неочікуваний…

— Для вас він, можливо, неочікуваний, але я завжди сюди заїжджаю. Я живу поруч, і мені дуже приємно бути тут. Зараз важливо спостерігати за збірниками, в якому вони стані…

— Як вважаєте, зараз, на фінішній прямій сезону, Динамо перебуває на піку своєї форми?

— Не знаю про пік форми, але мені дуже подобається і гра Шахтаря, і гра Динамо, в якому стані перебувають гравці збірної. Це особливо важливо, вони показують свою готовність у матчах. У нас перед Євро-2024 є багато інформації, щоб якнайкраще підготуватися до старту на турнірі.

— Залишається півтора місяця до Євро-2024. Окрім відсутності травм та наявності ігрової практики, які ще аспекти важливі для збірників?

— Та всі аспекти важливі. Я вважаю, що ми зробили важливу справу для всієї країни, але тепер потрібно не просто їхати на Євро-2024, а гідно представляти нашу державу. Дуже важливо і мені, і гравцям підготуватися, аби показати нашу силу.

— Андрій Ярмоленко не грав у матчах плей-оф через травму. Зараз він набирає форму, забиває, віддає передачі. Як оціните його кондиції?

— Я задоволений, що він отримує достатньо ігрової практики після тривалої відсутності через травму. Будемо спостерігати не лише за Андрієм, а слідкувати за всіма футболістами, які виступають у нашому чемпіонаті, а після його завершення вже будемо дивитися на їхній стан.

— Із того, що побачили на тренуванні Динамо, чи є гравці, старання яких ви оцінили найбільше?

— Я багато їжджу, дивлюся за тренуваннями, тож я в принципі знаю, в якому стані перебувають футболісти. Мені цікаво спостерігати за тренувальним процесом.

— Чи можна очікувати нові обличчя в збірній на Євро-2024?

— На це завжди можна сподіватися. Але, на жаль, у нас обмежена заявка з 23-х гравців, хоча ми розраховували, що буде 26. Це ще більша відповідальність на гравцях, адже лише 23 місця у збірній, і вони мають максимально підготуватися, аби показати свої найкращі якості.

— Тобто в товариських матчах новачки можуть бути, а до Німеччини вже поїдуть досвідчені виконавці?

— Я все сказав, що новачки можуть бути завжди. Хто міг подумати, що Володимир Бражко буде в нашій збірній у двох матчах плей-оф…

— Як буде проводитися розподіл гравців між національною та молодіжною збірною? Чи буде якась розмова між тренерськими штабами, як ви будете розставляти пріоритети?

— Завжди у пріоритеті була національна збірна. Запитай у будь-якого футболіста, де він хоче грати, — і всі скажуть, що в національній команді. Це обличчя країни. А далі вже розберемося з кандидатами до молодіжної збірної.

Євро-2024. В Румунії почали психічну атаку на збірну України: команда Реброва отримала зневажливу оцінку

Лента новостей