Україна вийшла в плей-оф Євро U-19: підопічні Михайленка обіграли італійців у матчі з видаленням та пенальті

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
15852
20 голосів
Кадр з матчу Україна U-19 - Італія U-19. Фото: УАФ
Збірна України перемогла Італію завдяки голам Геннадія Синчука, Данила Кревсуна та Матвія Пономаренка. Українці вийшли у півфінал турніру, де зустрінуться з переможцем групи B.
  • Україна бере участь у чемпіонаті Європи U-19 вперше з 2021 року (змагання проводяться щорічно).
  • У перших двох турах турніру жовто-сині зіграли в нульову нічию з Північною Ірландією та Норвегією.
  • Збірна Італії одержала перемоги в матчах з норвежцями (2:1) та північними ірландцями (3:0) та після другого туру виграла групу.

Гра почалась активно та вже на сьомій хвилині матчу збірній України вдалось вийти уперед у зустрічі. Забитим голом відзначився Геннадій Синчук. Воротар італійців Федеріко Магро вийшов далеко з лінії воріт, що помітив український хавбек та зміг вдало перекинути голкіпера.

Однак на 34-ій хвилині матчу рахунок зрівняв Томмазо Ебоне, який забив після вдалої подачі зі штрафного удару від Луки Ді Маджо. Підопічні Корраді мали можливість здобути перевагу в рахунку під кінець першої 45-хвилинки матчу – Лоренце Ангеле пробивав по воротах з меж штрафного майданчика, однак Владислав Крапивцов був на місці та виконав сейв.

▶️ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ

Вже на старті другого тайму, італійцям все ж вдалось відзначитись вдруге зусиллями Марко Романо, який вразив ліву дев’ятку воріт українців. Проте через дві хвилини підопічні Михайленка знов забили у ворота суперника.

Матвій Пономаренко вдало прокинув м’яч під удар Данила Кревсуна і той чудовим пострілом вдарив у лівий кут воріт. На 73-ій хвилині вилучення та пенальті у власні ворота заробив центральний захисник Італії Крістіан Корраді за небезпечний підкат у стрибку. Матвій Пономаренко вдало реалізував одинадцятиметровий. Фінальний рахунок зустрічі залишився 3:2.

Євро-2024 U-19. Група А. 3-й тур

Україна U-19 – Італія U-19  – 3:2 (1:1)

Голи: Синчук, 7; Кревсун, 54, Пономаренко, 75  – Ебоне, 34; Романо, 52.

Україна (стартовий склад): Крапивцов, Михавко, Єрмачков, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко, Синчук, Кревсун, Гаджиєв, Маткевич, Пономаренко.

Турнірна таблиця групи А після третього туру:

• У паралельному матчі групи Норвегія обіграла Північну Ірландію з рахунком 2:0.
  • Тепер підопічні Михайленка зіграють в півфіналі турніру проти переможця групи B.
  • Також наша команда кваліфікувалась на чемпіонат світу-2025 (U-20), що в наступному році пройде в Чилі.