У таборі збірної України: друге тренування за день та офіційні костюми

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
288
1 голос
У таборі збірної України: друге тренування за день та офіційні костюми
Тренування. Фото: УАФ
Друге за день тренування наша національна команда провела вже за більш сприятливих погодних умов: на противагу ранку дощу не було. Однак сонце, хоч і світило, аж ніяк не гріло.

Гравці збірної України провели вечірнє тренування, основна частина його була присвячена відпрацюванню володіння м’ячем, передачам та виконанню тактичних завдань тренерського штабу. Про це інформує пресслужба УАФ.

Під час ігрових серій хлопці демонстрували завзяття та жагу до боротьби за кожен м’яч: відчувається наближення Євро, на якому кожен із присутніх у таборі команди бажає отримати свій час для участі в іграх. Завершили тренування ударами по воротах та стретчингом для відновлення м’язів.

Тренування. Фото: УАФ

Також гравці національної команди сфотографувалися в нових офіційних костюмах стилю «смарт кежуал», пошитих на замовлення УАФ ательє індивідуального пошиву класичного одягу Indposhiv. Прем’єра нового луку збірної відбудеться вже завтра, коли гравці національної команди України виїдуть зі своєї тренувальної бази в аеропорт, тримаючи курс на Мюнхен, місце свого старту на Євро-2024.

Гравці у стильних костюмах. Фото: УАФ

Зазначимо, що збірна України на Євро-2024 стартує 17 червня.

Розклад матчів збірної України на Євро-2024

  • 17 червня. Румунія VS Україна (16:00)
  • 21 червня. Словаччина VS Україна (16:00)
  • 26 червня. Україна VS Бельгія (19:00)