У стані суперника. В Марселі повісили усіх собак на Дженнаро Гаттузо

19.02.2024 19:02
Категории: Новини

Французська преса заходилася обвинувачувати у всіх невдачах Марселя екснаставника команди Дженнаро Гаттузо

Напередодні матчу-відповіді з Шахтарем у 1/16 Ліги Європи Марсель поступився у чемпіонаті Франції Бресту (0:1) і подовжив свою безвиграшну серію до шести поєдинків. 

Французське видання Сoeur Marseillais негайно звинуватило у невдачі вже колишнього наставника провансальців Дженнаро Гаттузо, пригадавши йому і нещодавню нічию із Шахтарем (2:2).

«За все відповідає тренер. Звичайно, він повинен бути активним з першої хвилини до останньої, але ж з розумом. От, наприклад, в матчі з Шахтарем. Навіщо було випускати Бамо Мейте відразу після другого голу Ндіає? Якби Гаттузо не зробив цю заміну, треба було б звинувачувати гравців, що вони не втримали перемогу. А так...

Гаттузо досі завжди захищав своїх гравців, але тепер він використовує це, щоб не пояснювати, чому не було контролю протягом значної частини матчу проти команди, яка два місяці не грала офіційних поєдинків і йде четвертою в чемпіонаті України. Тому Дженнаро Гаттузо обов'язково несе відповідальність за все, що коїться з Марселем», – підкреслює Сoeur Marseillais.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між Марселем та Шахтарем відбудеться 22 лютого на стадіоні Оранжевий Велодром. Початок зустрічі о 22:00 за київським часом.

В матчі проти Манчестер Сіті українець Михайло Мудрик продовжив свою сумну серію в Челсі: деталі 

Лента новостей

Українські інтернет казино