«У нас не було плану Б»: журналіст знайшов зайвих у заявці збірної України на Євро і назвав причини провалу

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
2274
3 голоси
«У нас не було плану Б»: журналіст знайшов зайвих у заявці збірної України на Євро і назвав причини провалу
Михайло Співаковський. Фото: Google
Михайло Співаковський залишився невдоволеним відсутністю ідей тренерського штабу збірної України щодо використання окремих гравців національної команди під час Євро-2024.

Ведучий Youtube каналу «ТаТоТаке» Михайло Співаковський поділився своїми думками з приводу заявки збірної України на Євро-2024. 

«Чогось ми напевно не дорахували, якщо у нас немає Мудрика та Циганкова (обидва гравці пропускали матч з Бельгією через пошкодження, - прим. Збірна) і ми [були] змушені [через це] змінити свою схему. У нас не було плану Б на цих позиціях, але були [в заявці] люди, яких ми не використовували».

Журналіст також зазначив, що тренерський штаб не знав, як використовувати частину гравців, що опинились у фінальному списку гравців на турнір у Німеччині:

«Міхайліченко, який нібито досвідчений гравець і має досвід ігор за збірну –  нуль шансів, нуль ідей. Те ж саме стосується Валерія Бондаря. Я розумію, що ми повинні мати цього резервного гравця, який би міг підстрахувати, якби в нас були травми або дискваліфікації. Але нащо окрім цієї функції його брали на Євро? Можливо краще було замінити когось з цих гравців, умовно Кабаєвим», – сказав Співаковський.

  • Україна зайняла четверте місце у групі E, поступившись місцем у плей-оф Бельгії, Румунії та Словаччині.