«У другому таймі пропав безвісти»: в Англії незадоволені рівнем гри Мудрика у матчі Ліги Європи проти Генту

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
17
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: Google
Провідні спортивні англійські ЗМІ відреагували на гру Михайла Мудрика у матчі другого туру основного етапу Ліги конференцій проти Генту (4:2).

Напередодні, 3 жовтня, Челсі у другому турі Ліги конференцій впевнено переміг бельгійський Гент (4:2) та продовжив свою безпрограшну серію у всіх турнірах до шести ігор поспіль.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі команди Енцо Марески і провів на полі усі 90 з плюсом хвилин, відзначившись результативною передачею.

Сайт Збірна провів ранковий моніторинг англійських ЗМІ, виокремивши написане про нашого співвітчизника.

Standard – 7/10

Голи все ще залиша.ться його найбільшою проблемою, але він асистував у першому м’ячі і продемонстрував свою швидкість.

90min – 7/10

Cаме його передача на Вейгу допомогла відкрити рахунок. Постійно прагнув проникнути у вільні зони.

The Sun – 7/10

Челсі весь вечір тиснув на Гент з правого флангу. Мудрик віддав чудову передачу з правого флангу, але не зміг зробити ще один вбивчий пас.

Goal – 6/10

Віддав гольову передачу у першому голі Челсі і почав грати з новою впевненістю, але в другому таймі пропав безвісти.

▶️  Відео результативної передачі Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• У другому турі ЛК Челсі на виїзді зіграє проти грецького Панатінаїкоса. Поєдинок в Афінах відбудеться 24 жовтня.
  • Початок гри у столиці Греції о 19:45 за київським часом.
  • Михайло Мудрик цього сезону зіграв сім поєдинків за Челсі у всіх офіційних турнірах: дві результативні передачі.