Челсі впевнено переміг Гент: відео першої результативної дії Мудрика в Лізі конференцій

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
23
1 голос
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Англійський Челсі святкував домашню перемогу над бельгійським Гентом у матчі другого туру основного етапу Ліги конференцій. Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь команди українця.

Лондонська команда здобула перемогу – 4:2. У першому таймі рахунок відкрив Вейга. Після перерви Нету подвоїв рахунок. Ватанабе один гол відіграв. Далі Нкунку та Дьюсбері-Холл збільшили рахунок до 4:1. Гендельман один гол відіграв.

Українець Михайло Мудрик увесь матч провів у складі Челсі. Українець зробив результативну передачу на Вейгу (відео епізоду), який відкрив рахунок у грі.

Ліга конференцій, основний етап

Другий тур, 3 жовтня

Челсі (Англія) – Гент (Бельгія) 4:2 (1:0)

Голи: Вейга, 12; Нету, 46; Нкунку, 63; Дьюсбері-Холл, 70 – Ватанабе, 50; Гендельман, 90

• У наступному турі Ліги конференцій Челсі на виїзді зіграє з грецьким Панатінаїкосом. Гра відбудеться 24 жовтня (початок – о 19:45 за київським часом).
  • Мудрик у поточному сезоні зіграв за Челсі у шести поєдинках в усіх офіційних турнірах: зробив одну результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює українського вінгера у 30 мільйонів євро.
  • Михайло загалом у складі збірної України зіграв 24 матчі, в яких забив два м'ячі. Мудрик на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв два матчі, в яких не вдалося відзначитись результативними діями.