Динамо зазнало першої поразки у міжсезоння: поступилося учаснику Ліги чемпіонів-2023/24

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
3952
5 голосів
Олександр Караваєв з м'ячем. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 18 липня, київське Динамо зіграло свій п'ятий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору, що команда проводить в Австрії.

Суперником став був представник першої Бундесліги - Уніон. Поєдинок завершився перемогою німецької команди - 3:2.

У першому таймі команди обмінялися забитими голами. Спочатку відзначився Голлербах. Через 20 хвилин Ванат зрівняв рахунок. Після перерви гол Бедії вивів вперед Уніон. Легіонери киян змогли зрівняти рахунок: Лонвейк вивів Діалло один на один з голкіпером суперника і Самба забив гол - 2:2. Наприкінці зустрічі Уніон зміг вирвати перемогу над Динамо.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ УНІОН - ДИНАМО

Українська команда зазнала першої поразки у міжсезоння. Раніше київська команда розгромила данське Брондбю (4:0) та перемогла Мамелоді Сандаунз (1:0). Перед тим матчі з німецькими командами завершилися внічию: із Падерборном (0:0) та Шальке (2:2). Ще в Україні київська команда розгромила Інгулець (4:0). Тож загалом Динамо провело шість спарингів: три перемоги, дві нічиї та одна поразка.

Це останній контрольний матч киян перед протистоянням з Партизаном у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Контрольний матч

Уніон - Динамо 3:2 (1:1)

Голи: Голлербах, 14; Бедія, 67; Сібачо, 90+2 - Ванат, 34; Діалло, 83

Динамо: Бущан (Нещерет, 70) – Вівчаренко, Попов, Малиш, Караваєв (Себальйос, 80) – Бражко, Кабаєв (Діалло, 80), Піхальонок (Лонвейк, 70), Волошин (Ярмоленко, 46), Буяльський (Шапаренко, 70) – Ванат (Шепелєв, 80).

• У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Динамо фінішувало на другому місці та в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію.
  • 23 та 31 липня біло-сині проведуть поєдинки другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти сербського Партизану з Белграда.