Тренер Зорі Ненад Лалатович жорстко пройшовся по деяким своїм футболістам: що трапилося

07.08.2023 20:02

Головний тренер луганської Зорі Ненад Лалатовіч прокоментував перебіг подій у матчі 2-го туру УПЛ з Кривбасом (1:3).

«Важко щось казати після такої гри. Як з Рухом добре грали перший тайм, — цитує сербського спеціаліста клубна пресслужба луганчан. — Заробили непотрібний пенальті у власні ворота перед перервою. У другому таймі така ж проблема, що й тиждень тому —

стояли далеко від гравців суперника. Не вистачало Джордана. Знов червона картка непотрібна…. Два пенальті в наші ворота. Не розумію своїх гравців. Як так можна тримати суперника при кутовому!?
Дуже важно після такої поразки. Деяким футболістам треба зрозуміти, що вони повинні грати за Зорю, а не за себе, начебто це приватний матч.

Ми готові не на сто відсотків. Не хочемо шукати відмазок. Наша команда буде іншою, коли повернуться травмовані гравці. Також нам потрібен опорний півзахисник. Більша частина команди не були з нами більшість збору. До того ж була сильна спека. Дуже важко».