Зоря розпочала сезон із двох поразок поспіль

06.08.2023 19:01

У другому турі чемпіонату України луганська Зоря поступилася криворізькому Кривбасу

Фото zarya-lugansk.com

Обидві команди програли в першому турі, тож у сьогоднішній грі мали подвійну мотивацію. Поєдинок відбувався на стадіоні Лівий Берег під Києвом.

Зоря швидко повела в рахунку — пенальті реалізував Антюх. Утім, наприкінці першого тайму свій 11-метровий успішно виконав уже Кривбас. Причому відзначився колишній луганчанин Луньов.

На 57-й хвилині криворіжці вже вийшли вперед — після вдалих дій Дібанго на фланзі простріл партнера замкнув Приходько. Пізніше Зоря ще й залишилася в меншості, що значно ускладнило їй задачу.

На останніх хвилинах зустрічі арбітр знову призначив пенальті на користь Кривбасу, однак Хомченовський поцілив у поперечину. Утім, невдовзі Дмитро виправився, асистувавши Дебелку. Тож команда Юрія Вернидуба здобуває першу перемогу в сезоні — 3:1.

УПЛ. 2-й тур

Зоря Кривбас 1:3 (1:1)

Голи: Антюх (4, пенальті) — Луньов (42, пенальті), Приходько (57, Дібанго), Дебелко (90+5, Хомченовський).

На 89-й хвилині Хомченовський (К) не реалізував пенальті (поперечина).

Зоря: Сапутін, Кирюханцев, Снурніцин (Гулько, 59), Батагов, Вантух, Дришлюк (Нагнойний, 69), Мишньов (Мічін, 59), Русин, Волошин (Тлумак, 84), Антюх (Бугай, 59), Алефіренко.

Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Хомченовський, Іліч (Татарков, 58), Задерака, Бізімана (Приходько, 46), Луньов (Дебелко, 86), Кожушко (Вакулко, 76).

Попереджені: Вантух (16), Антюх (42), Гулько (66), Бугай (88) — Задерака (29), Бізімана (39), Кожушко (49), Татарков (85).

Вилучений: Гулько (72, З).