Тренер Зорі назвав причини провалу українського клубу в Європі: гарячий коментар

12.08.2022 13:01
Категории: Новини

Головний тренер Зорі Патрік ван Леувен поділився враженнями після матчу відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з Університатею, в якому українська команда поступилася на виїзді супернику — 0:3 й припинила свої виступи в єврокубках-2022/2023.

Фото ФК Зоря

— Ви пропустили швидкий гол. Багато коректив він вніс у гру?

— Ми були готові до такого. Очікували нової тактики від суперника, але ми сподівалися, що зможемо швидко зрозуміти, як їм протистояти. У першому таймі ми не створили жодного моменту для того, щоб зрівняти рахунок до перерви. Думали, що краще розпочнемо другий тайм. Під час перерви обговорювали наші помилки, але не повністю змогли їх виправити.

Травма Романа Вантуха вплинула на хід гри?

— Це, звичайно, не допомогло. Але таке буває завжди, і ми повинні реагувати на це дуже швидко. У нас є футболісти, які також грають на цій позиції. Хотіли знову увійти швидко в гру, але, на жаль, не вдалося.

Багато місяців команда не грала офіційних ігор. І напевно, чудес не буває...

— Звичайно, цього нам і не вистачило. Такий тривалий період без ігрової практики дається в знаки. Це урок для усіх наших гравців, особливо для молодого покоління. Сьогоднішня гра нас багато чому навчить.

Лента новостей