Зоря безславно вилетіла з єврокубків

11.08.2022 22:25

Після перемоги над румунською Університетєю (1:0) у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Зоря була явним фаворитом цього протистояння. Проте все склалося якнайгірше для українського колективу.

Вже на 5-й хвилині господарі відкрили рахунок після влучного удару головою Сілви. І взагалі перша частина першого тайму була повністю за румунами. Лише потім луганчани трохи вирівняли становище, але дивідендів із цього команда Патріка ван Леувена не звеліла.

А у другому таймі, коли румуни забили другий гол на 53-й хвилині, футболісти Зорі, як здалося, попливли. Свідченням чого став третій гол румунів за чотири хвилини. Тому путівку до плей-офф раунду Ліги конференцій було, по суті, вирішено. Спроби української команди врятувати становище ні до чого не спричинили. 0:3. Тим самим Зоря безславно завершила свої виступи нинішнього єврокубкового сезону.

Ліга конференцій. 3-й відбірний раунд. 2 матч. Перший поєдинок (0:1)

Університатя (Румунія) — Зоря (Україна) — 3:0

Голи: Сілва (5), Баярам (53), Скречу (57).

Університатя: Лазар, Скречу, Папп, Сілва, Банку, Баярам (Рогулич, 75), Ханка (Ветежелу, 75), Іван (Рівалдіньо, 90+1), Скречу (Кепецине, 65), Матей, Коліч (Маркович, 67).

Зоря: Мацапура, Данченко (Алефіренко, 89), Батагов, Імереков, Вантух (Сміян, 30), Назарина, Чурко, Булеца (Безбородько, 59), Крістіан, Кабаєв, Нагнойний (Мішньов, 58).

Попереджені: Матей (31), Коліч (45), Силва (71), Скречу (90+4) — Назарина (71). Вилучений: Матей (90+1).