Тренер збірної України: «Другий тайм — це була точно не найкраща наша гра»

22.11.2023 10:31

21 листопада молодіжна збірна України в матчі відбору Євро-2025 (U-21) здолала Азербайджан (1:0) і з п’ятьма перемогами в п’яти поєдинках упевнено очолює таблицю групи F.

«Так, ми відчували, що маємо вдосталь шансів, кілька поперечин... Але ми не забивали й починали відчувати себе не так комфортно. На щастя, нам пощастило заробити пенальті на останніх хвилинах першого тайму.

Другий тайм — це була точно не найкраща наша гра. Іноді такі матчі трапляються, але ми намагаємося такого уникати. Можливо, вийшло так, що опонент розміщувався дуже низько та чекав на нас, а ми з цим змирилися. А вони вирішили зробити інакше. Тож рахунком я задоволений, але грою точно ні. Утім, після матчу лише привітав гравців та побажав успіху в цей заключний період року в чемпіонатах. Головне відчуття — команда виконала чудову роботу», — цитує головного тренера молодіжної збірної України Унаї Мельгосу ексклюзивний транслятор матчів команди «Суспільне Спорт».