Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України здолала Азербайджан у відбірному турнірі

21.11.2023 22:01

Сьогодні молодіжна збірна України в Іспанії провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21)

Фото УАФ

Підопічні Унаї Мельгоси нещодавно розгромили Люксембург (4:0), а у сьогоднішньому матчі на стадіоні Нуева-Кондоміна в іспанській Мурсії приймали однолітків з Азербайджану.

Синьо-жовті мали шанс відкрити рахунок вже на 5-й хвилині. Роман прострілив з правого флангу, а Волошин спрямував м'яч у поперечину. На 21-й хвилині азербайджанців знову врятувала та ж поперечина. Цього разу після удару Бражка зі штрафного.

Успіх прийшов до номінальних господарів на 34-й хвилині. Рзаєв збив Волошина у власному карному майданчику і суддя призначив пенальті. З позначки не схибив Бражко — 1:0.

У другому таймі азербайджанці створили кілька небезпечних моментів, однак чудово зіграв Нещерет, який зробив щонайменше два суперсейви. Рахунок, у підсумку, залишився незмінним — мінімальна перемога збірної України.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Україна (U-21) — Азербайджан (U-21) — 1:0 (1:0)

Гол: Бражко (34, з пенальті).

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Вівчаренко, Ярмолюк (Рубчинський, 51), Бражко (к), Очеретько, Квасниця (Скорко, 90+1), Краснопір (В’юнник, 73), Волошин (Кучерявий, 73).

Азербайджан (U-21): Самігуллін, Сафаров, Дамадаєв, Д. Гусейнов, Гасанов, А. Рзаєв, Джафаров (Насірлі, 76), В. Рзаєв, Юсіфлі (Гасанзаде, 90+1), Ахундзаде (Сальянський, 90+1), Абдуллаєв (Велієв, 63).

6  Північна Ірландія 4 1 0 3 2—4 3

«Дуже високий рівень суддівства!» Преса Італії кинулася на захист іспанського арбітра, який ігнорував фол на Мудрику