Тренер Шахтаря: «Іноді ти повинен бути чесним і поаплодувати супернику»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
545
0 голосів
Тренер Шахтаря: «Іноді ти повинен бути чесним і поаплодувати супернику»
пушич-шахтар

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував перемогу над львівським Рухом (3:1) у межах 23-го туру чемпіонату України

«Перш за все, ми граємо у футбол так, щоб забивати більше, ніж суперник. Ми не граємо у відсторонений футбол, просто чекаючи і не роблячи нічого, сподіваючись, що не пропустимо. Тому є велика різниця в підході до гри. Коли ви граєте у футбол так, як це робимо ми, то завжди є ймовірність пропустити, адже вам також доводиться проходити оборону суперника.

Ми грали із сильним опонентом, в якого багато хороших технічних гравців, і гол, який вони забили, був фантастичним. Думаю, що загалом ми достатньо добре захищалися, у нас надійна оборона, але іноді так стається, що ти можеш пропустити гол. Я би більше переживав, якби ми дозволили створити більше нагод біля наших воріт, але ми цього не допустили. На мою думку, був лише один такий момент, тож у цьому плані моя команда спрацювала ідеально.

Як я вже говорив, ми граємо у футбол так, щоб забивати більше голів, ніж суперник. І якщо розглядати пропущені м’ячі, наприклад, голи опонентів в останніх зустрічах, то вони були дуже непогані, тому тобі треба справлятися з якістю суперника, бо на полі граєш не тільки ти. І ця команда знаходиться на п’ятій сходинці в лізі не просто так. Вони докладають багато сил і, потрібно віддати їм належне, показують дуже хороший результат.

Тому загалом я задоволений тим, як ми оборонялися. Звісно, якщо зараз говорити про деталі, пов’язані із цим голом, то, дійсно, ми могли тиснути більше, зафіксувати м’яч, можливо, перехопити його. Але, знаєте, це футбол — іноді ти пропускаєш такі голи. І маю зазначити, що, коли суперник забиває такий м’яч, звісно, я не можу бути радий, але іноді ти повинен бути чесним і поаплодувати йому», — цитує Маріно Пушича офіційний сайт Шахтаря.

40% матчів збірної України проходять за однаковим сценарієм