Тренер Челсі відреагував на гру Мудрика: лондонський клуб не переграв Ноттінгем в АПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
15
2 голоси
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Михайло Мудрик зіграв у матчі лондонського Челсі з Ноттінгем Форест (1:1) лише 15 компенсованих хвилин. Енцо Мареска поділився думкою про виступ українця.

Шостого жовтня відбувся матч сьомого туру АПЛ 2024/25 між командами Челсі та Ноттінгем Форест. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український вінгер пенсіонерів Михайло Мудрик розпочав зустріч на лаві запасних та вийшов на поле на 90-й, відігравши 15 хвилин компенсованого арбітром часу.

Головний тренер Челсі Енцо Мареска поділився думкою про виступ своїх вінгерів у матчі.

«Джейдон Санчо був дуже хороший, Ноні Мадуеке був дуже хороший, і коли Мишко був у грі, він був дуже хороший. Задоволений усіма ними. Джейдон, як я вже багато разів говорив, робить саме те, чого ми від нього чекаємо. Сьогодні він знову був хороший», – цитує Мареску сайт football.london.

• Михайло загалом у складі збірної України зіграв 24 матчі, в яких забив два м'ячі.
  • Мудрик на чемпіонаті Європи у складі збірної України зіграв два матчі, в яких не вдалося відзначитись результативними діями.
  • Футболіст потрапив у заявку Сергія Реброва на жовтневі матчі Ліги націй.
  • Після перерви на матчі збірних, у другому турі Ліги конференцій, Челсі на виїзді зіграє проти грецького Панатінаїкоса. Поєдинок в Афінах відбудеться 24 жовтня. Початок гри у столиці Греції о 19:45 за київським часом.
  • Мудрик у поточному сезоні зіграв за Челсі у восьми поєдинках в усіх офіційних турнірах: зробив дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українського вінгера у 30 мільйонів євро.