Тренер Челсі пояснив своє жорстке рішення щодо Михайла Мудрика: річ у порушенні дисципліни українцем

24.01.2024 14:02

На пресконференції після вчорашній перемоги над Міддлсбро у півфінальному матчі Кубку англійської Ліги (6:1) головному тренеру Челсі Маурісіо Почеттіно довелося пояснювати заміну українця Михайла Мудрика у перерві.

«З ним все добре. Але, якщо ви побачили, він отримав жовту картку, а наприкінці тайму Мудрик знову ледь не порушив правила, не заробив другу і вилучення. Ми не хотіли ризикувати і замінили його у перерві», — цитує аргентинського спеціаліста Football.London.

Додамо, що у фіналі, який відбудеться 25 лютого на лондонському стадіоні Вемблі, Челсі зіграє проти переможця пари Фулгем — Ліверпуль. Ця зустріч пройде сьогодні (22:00 за Києвом), а перший матч виграли Червоні з рахунком 2:1.