Повний розгром! Михайло Мудрик – у фіналі Кубку англійської ліги

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
605
Михаил Мудрик

Український вінгер Михайло Мудрик разом із Челсі вийшов до фіналу Кубку англійської ліги

Челсі Михайла Мудрика в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубку англійської ліги приймав Міддлсборо. після поразки в першому поєдинку (0:1) господарям слід було відіграватися, що вони блисуче зробили.

Вже після першого тайму рахунок був 4:0 на користь «синіх» і питання про переможця двохматчевої дуелі, фактично, було знято. На жаль, українець, який вийшов на поле у стартовому складі Челсі, участі у жодній з гольових атак не приймав. Зате на 12-й хвилині отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

Тож не дивно, що відразу по перерві Мудрик був замінений, а Челсі впевнено довів гру до перемоги – 6:1. Підопічні Маурісіо Почеттіно вийшли до фіналу Кубку англійської ліги.

Кубок англійської ліги. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

Челсі – Міддлсборо – 6:1 (4:0). Перший матч – 0:1.

Голи: Хаусон (15, автогол), Фернандес (29), Дісасі (36), Палмер (42, 77), Мадуеке (81) – Роджерс (88).

У фіналі Челсі зустрінеться з переможцем пари Ліверпуль – Фулхем.

Ворсклу образив її колишній: український клуб показав несподіваний результат у контрольному матчі