Тарас Степаненко: «Дуже важливо, щоб була яскрава мета, якої ми будемо прагнути»

17.07.2022 11:03
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко розповів про те, як команда готуватиметься до нового сезону

Фото shakhtar.com

Нещодавно гірники розпочали збір у Нідерландах, який триватиме до 30 липня. Діями своїх підопічних керує новий головний тренер Шахтаря Ігор Йовичевич. Один із старожилів команди Тарас Степаненко поділився своїми думками щодо майбутнього команди.

«Я скучив за футболом, за хлопцями. Тому дуже приємно повернутися до роботи, з новим коучем. Думаю, що будуть нові ідеї. Напевно, буде змінюватися гра. Тренування хороші, тренери більше роблять акцент на м’яч, на модель гри. Це приємно, я дуже радий повернутися.

Було втягуюче тренування із м’ячем, трохи фітнесу. Хлопці перебувають у різних кондиціях, Хтось тренувався більше, хтось — менше, хтось закінчив сезон, не почавши. Ми перебували в національній збірній. Була перерва більше місяця, але в нас є час, щоб втягнутися. Тому спокійно почали.

У Шахтарі завжди хороша атмосфера. Ми звикли, що було багато хлопців із Бразилії, інші іноземці, але зараз усі українці — молодим даватиметься шанс. Вони вийшли з Академії, грали в орендах або за команду U-19. Це для них великий шанс. Усі працюють в одній групі, досвідчені футболісти тягтимуть команду за собою, а молоді повинні слухатися, брати приклад і зростати. Це зараз дуже важливо для нас.

Настрій бойовий. Шахтар — є Шахтар. Боротимемося лише за найвищі позиції. Думаю, в нас буде зустріч із тренером та генеральним директором, нам оголосять цілі на сезон. Дуже важливо, щоб була яскрава мета, якої ми будемо прагнути. Незважаючи на ситуацію та війну в країні, незважаючи на труднощі в клубі, наші цілі мають бути найвищими.

Багато експертів бачать, що пішли сильні футболісти, бразильці, які диктували гру в атаці. Звичайно, не можна сказати, що ми не втратимо. Але в нас є міць клубу, традиції й віра в майбутнє», — розповів Степаненко в коментарі YouTube-каналу Шахтаря.

Иван Гецко: «При Йовичевиче это будет совсем другой Шахтер»

Лента новостей

Українські інтернет казино