Сумна традиція: збірна України пропускає на кожному чемпіонаті Європи

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
69
Арена Мюнхен. Фото: УАФ
Збірна України всіх чемпіонатах Європи невдало стартує, пропускаючи першою. Так сталося і в 2024 році у Німеччині у протистоянні з Румунією.

На кожному з чотирьох Євро, у яких брала участь збірна України, вона пропускала першою на турнірі у свої ворота.

Це сталося на всі чемпіонатах:

• У 2012-му у матчі зі Швецією Україна пропустила від Ібрагімовича на 52-ій хвилині (в підсумку – перемога 2:1).
  • У 2016-му у матчі з Німеччиною Україна пропустила від Мустафі на 19-ій хвилині (в підсумку – поразка 0:2).
  • У 2021-му у матчі з Нідерландами Україна пропустила від Вейналдума на 52-ій хвилині (в підсумку – поразка 2:3).
  • У 2024-му у матчі з Румунією Україна пропустила від Станчу на 29-ій хвилині…

У другому таймі матчу проти Румунії збірна України пропустила другий гол. Досить швидко українці пропустили третій м'яч. Станом на 60-у хвилину гри збірна України поступається з рахунком 0:3.