Стартувало Євро-2024: збірна Німеччини не мала проблем з Шотландією

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
267
1 голос
Мусіала та Вірц. Фото: Getty Images
Матч-відкриття фінальної частини чемпіонату Європи-2024 з футболу Німеччина - Шотландія не порадував напруженою грою та інтригою. Підопічні Нагельсманна з перших хвилин домінували над суперником.

Господарі турніру зі старту поєдинку великими силами атакували ворота суперника і свого досягли вже на 10-й хвилині — Вірц забив перший гол на Євро-2024. Йому асистував Кімміх.

Відео голу Вірца

Через дев’ять хвилин рахунок на стадіоні «Альянц Арена» у Мюнхені подвоїв Мусіала, який замкнув передачу Гаверца.

Відео голу Мусіали

Наприкінці першої половини зустрічі шотландці отримали подвійне покарання - Портеус отримав червону картку і було призначено пенальті, яке впевнено реалізував Гаверц.

Відео голу Гаверца

У другому таймі матчу Фюллькруг, що за п’ять хвилин до того вийшов на заміну замість Гаверца, довів рахунок до 4:0, замкнувши передачу Гюндогана.

Відео голу Фюллькруга

А на 87-й хвилині м'яч рикошетом від Рюдігера влетів у сітку воріт німецької команди - гостям один гол вдалося відіграти.

Відео автоголу Рюдігера

У компенсовані хвилини зустрічі Джан встановив остаточний рахунок матчу - 5:1.

Відео голу Джана

Німеччина — Шотландія 5:1 (3:0)

Голи: Вірц, 10; Мусіала, 19; Гаверц, 45+1 (пен); Фюллькруг, 68; Джан, 90+3 - Рюдігер, 87 (авт)