Стали відомі оцінки Довбика та Малиновського: українців відзначили за підсумками протистояння Дженоа та Роми

287
1 голос
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У неділю, 15 вересня, відбулось українське дербі у Серії А. Рома Артема Довбика зіграла внічию з Дженоа Руслана Малиновського. Гравці обох команди отримали оцінки за гру.

У першому таймі матчу український нападник Роми Артем Довбик вдало зіграв на добиванні, відкривши рахунок (відео голу). Цей гол не став єдиним у зустрічі. У компенсовані хвилини гри Дженоа зрівняла рахунок завдяки голу Де Вінтера. Артема тоді вже не було: його на 81-й хвилині замінив узбецький форвард Ельдор Шомуродов.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив Довбику оцінку 7.28. У складі Роми тільки один гравець отримав трохи більше, у Анхеліньо – 7.33.

Інший українець Руслан Малиновський гру розпочинав на лаві запасних Дженоа і вийшов на поле у перерві. Результативними діями не відзначився.

Його виступ також оцінили хорошою оцінкою – 7.08. Найкращим гравцем матчу став лівий захисник господарів Аарон Мартін (7.86).

Оцінки гравців команд від порталу WhoScored. Фото: WhoScored

У наступному турі Серії А, 21 вересня, Дженоа на виїзді зустрінеться з Венецією (початок матчу – о 16:00). Рома наступного дня прийме Удінезе (початок гри – о 19:00 за київським часом).

• Руслан у складі збірної України загалом провів 66 матчів, забив сім голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх – в сумі провів лише 32 хвилини.
  • Transfermarkt оцінює Малиновського у вісім мільйонів євро.
  • Довбик у складі збірної України загалом провів 31 гру, забив десять голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх.
  • Transfermarkt оцінює Артема у 35 мільйонів євро.