Слідами Зінедіна Зідана: камерунець відтворив те, чого не бачили на чемпіонатах світу 16 років

05.12.2022 13:03
Категории: Новини ЧC-2022

Головний герой матчу між Камеруном і Бразилією (1:0) — камерунський нападник Венсан Абубакар — відзначився кардинально протилежними досягненнями на останніх хвилинах гри третього туру групового раунду ЧС-2022.

Увесь основний час збірні провели без жодного забитого м'яча, а єдиний гол на другій хвилині компенсованого часу вдалося забити саме Абубакару.

Форвард вразив ворота суперника з асиста півзахисника Жерома Нґома Мбекелі та відсвяткував, знявши футболку. За цей вчинок камерунець отримав жовту картку й одразу ж — червону, адже на 81-й хвидині арбітр вже виділив йому гірчичника.

Таким чином Абубакар став першим за 16 років футболістом, який заробив вилучення на чемпіонаті світу в тому ж матчі, в якому забив гол. Востаннє таке траплялося в фіналі ЧС-2006 між Італією та Францією (1:1, 5:3 за пенальті на користь Італії). Тоді француз Зінедін Зідан відкрив рахунок на сьомій хвилині, реалізувавши пенальті. Утім, в овертаймі на 110-ій хвилині футболіст отримав червону картку після інциденту з Марко Матерацці, коли Зідан вдарив суперника головою в грудну клітину.