СК Полтава здолав Металіст 1925, Кремінь поступився ФСК Маріуполь: турнірна таблиця групи Б Першої ліги

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
70
1 голос
Розпач Владлена Юрченка. фото: ФК Металіст 1925
27 вересня відбулося два матчі у рамках дев’ятого туру групи Б української Першої ліги сезону 2024/25 років, в яких Металіст 1925 зазнав поразки від СК Полтава, ФСК Маріуполь переміг Кремінь.

Маріуполь здобув перемогу з рахунком 2:1 завдяки голам Зубкова та Богданова. Зазначимо, що досить гарним був забитий м’яч Богданова зі штрафного.

Харківська команда Металіст 1925 програв СК Полтава. Єдиний гол забив Марусич, що відзначився на першій компенсованій хвилині до першого тайму гри. Полтавська команда здобула шосту перемогу у восьми матчах, не зазнавши жодної поразки.

Українська Перша ліга-2024/25

Дев’ятий тур, 27 вересня

Група Б

ФСК Маріуполь – Кремінь – 2:1 (1:0)

Голи: Зубков, 28 (пен); Богданов, 66 – Молько, 58

Металіст 1925 (Харків) – СК Полтава – 0:1 (0:1)

Гол: Марусич, 45+2

СК Полтава продовжує лідирувати у групі Б. Металіст 1925 залишається на четвертому місці. Вікторія має всі шанси потіснити харківську команду, адже має дві гри у запасі. ФСК Маріуполь, здобувши три очки, піднявся на третю сходинку. Кремінь продовжує перебувати у нижній частині турнірної таблиці групи.